סוכנות ביטוח רפואי לחול

מה חשוב לדעת לגבי סוכנות ביטוח רפואי לחול

סוכנות ביטוח רפואי לחול מתמחה, בהתאמת פוליסות ביטוח רפואי, לנוסעים לחוץ לארץ. הצורך בביטוח רפואי לישראלים במהלך טיול או נסיעות עבודה בחו”ל,  אינו רק לאנשים, עם עבר רפואי של בעיות בריאות קודמות. גם אנשים בריאים והזהירים ביותר, יכולים להידרש במפתיע, לטיפול רפואי או בריאותי, במהלך שהותם בחוץ לארץ. ללא כיסוי של ביטוח פרטי, שנעשה מראש, על ידי סוכנות ביטוח רפואי לחול כאן בארץ, כל בעיה רפואית או טיפול של חירום ועזרה ראשונה, יכולים להוביל להוצאות כלכליות כבדות ביותר.

יעדים שונים – כיסויי ביטוחי מותאם

את פוליסת הביטוח הרפואי, מומלץ לרכוש באמצעות סוכן ביטוח רפואי לחול המומחה לתחום. את הכיסויים שבפוליסה, יש להתאים למאפייני הנסיעה והיעד הספציפי, על מנת לכסות את כלל הסיכונים הרלוונטיים בנסיעה. כפי שיודע, כל סוכן ביטוח רפואי לחול נסיעת עסקים למדינה מערבית כמו ארצות הברית, שונה מאוד מטיול לאחר הצבא למזרח הרחוק. הסיכונים שונים, סוגי הבעיות הרפואיות והסכנות הרפואיות, של המקומות משתנים ויש צורך, לכיסוי ביטוחי לכל תרחיש. סוכנות ביטוח רפואי לחול בדרך כלל תציע לצעירים הנוסעים למדינות מתפתחות ומתכננים פעילות אתגרית, במיקומים נידחים, לכלול בפוליסה, חילוץ מוסק ופינוי של אמבולנס רפואי, חזרה לישראל בעת הצורך.

בעיות רפואיות קודמות

גם כאשר מדובר על נסיעה למדינה מערבית עם מערכת בריאות מפותחת, חשוב להבין שבמרבית המקומות, מערכת הבריאות הינה חינמית או מסובסדת, לאזרחי המדינה בלבד. כל אשפוז בבית חולים, אפילו למספר ימים בודדים, עלול להיות הוצאה כספית עצומה, למי שאינו מבוטח באופן פרטי. סוכנות ביטוח רפואי לחול צריכה להתאים את הביטוח למצב הרפואי הספציפי של המבוטח, ולהגדיר הרחבות ספציפיות, למקרים הנובעים מהסתבכות של בעיות רפואיות קודמות. חשוב מאוד לספק את מלוא המידע הרפואי הרלוונטי לסוכן הביטוח, טרם רכישת הפוליסה, על מנת שחברת הביטוח תסכים לפצות, את האירוע הביטוחי ברגע האמת.

סוכנות ביטוח רפואי לחול מקצועיות ומנוסה

במידה ואתם מתכננים נסיעה לחוץ לארץ, וודאו שאתם מטפלים מראש בביטוח בריאות המותאם לכם. סוכנות ביטוח רפואי לחול פרח ביטוחים, מספקת פתרונות ביטוח חדשניים באופן מקצועי, מזה שנים ארוכות, לכל סוגי הביטוח השונים, כולל עבור נסיעות לחוץ לארץ. פרח ביטוחים מתמחה, הן בכיסוי מותאם לצעירים הטסים לטיול הגדול והן בביטוח בריאות מורחב, לבעלי בעיות רפואיות קודמות.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת