סוכנות ביטוח רכב לנהג צעיר

על עבודת סוכנות ביטוח רכב לנהג צעיר

סוכנות ביטוח רכב לנהג צעיר צריכה להתאים את פוליסת הביטוח לרכב, למאפיינם של נהגים צעירים ולרמת הסיכון שלהם, לאירועים שיפעילו את הפוליסה. נהג צעיר על פי החוק, נחשב מי שקיבל רישיון טרם מלאו לו 24 שנים. חשוב להבדל בין נהג לצעיר לנהג חדש. ההגבלות שמוטלות על נהג חדש, הינם לשנתיים הראשונות, מאז קיבל את רישיון הנהיגה. עם זאת נהג חדש מעל גיל 24 אינו נדרש למלווה, בדומה לנהג חדש צעיר. סוכנות ביטוח רכב לנהג צעיר בחישוב דמי הפרמיה של המבוטח, צריכה לקחת בחשבון את הסיכון הסטטיסטי של אירועי תאונה, בגילאים צעירים לצד מרכיבים נוספים בחישוב, למשל ההיסטוריה הביטוחית של המבוטח ואירועים ביטוחיים קודמים.

מעורבות של צעירים בתאונות קטלניות

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים פרסמה נתונים שיכולים להסביר, את העלות היקרה, שבדרך כלל סוכנות ביטוח צעיר לרכב תגבה מהמבוטחים. בין השנים 2018 ל-2019 למשל נרשמה עליה של כ-26 אחוזים במספרם של הנהגים הצעירים שהיו מעורבים בתאונות דרכים קטלניות. נתון רלוונטי נוסף שפורסם על ידי הרשות, שכדאי לציין הוא, שנהגים צעירים בשנת 2019 היו מעורבים בכ-35 אחוזים, מכלל התאונות הקטלניות למרות שהם מהווים כ-15 אחוזים בלבד, מאוכלוסיית הנהגים הכללית בארץ. בהקשר זה חשוב להבין שתאונה נחשבת קטלנית, כאשר בתאונה היו נפגעים. לכן בדרך כלל סוכן ביטוח רכב לנהג צעיר יציע חבילת ביטוח יקרה יחסית, בהשוואה לנהגים שאינם צעירים.

מה מאפיין נהיגה של צעירים

כפי שיודע כל, סוכן ביטוח צעיר לרכב הסיבה לכך שנהגים צעירים באופן יחסי מעורבים יותר בתאונות, קשורה לחוסר הניסיון שלהם על הכביש והנטייה הגדולה יותר שלה, ליטול סיכונים בעת הנהיגה. ככל שהנהג מנוסה ומבוגר יותר, הוא לומד להעריך את מצבי הסכנה בכביש, באופן טוב יותר והוא נוטה להימנע מלהיכנס למצבים מסוכנים מלכתחילה. גם שעות הנסיעה וסוגי הנסיעה של נהגים צעירים שונים בדרך כלל ובגלל שהם נוטים לנסוע בסופי שבוע ובשעות הלילה, רמת הסיכון עולה ועל סוכן ביטוח צעיר לרכב יש להכניס זאת לחישוביו בקביעת הפוליסה.

סוכנות ביטוח רכב לנהג צעיר מקצועית ומנוסה

גם מספר הנוסעים ברכב הינו גבוה יותר בקרב נהגים צעירים, דבר המעלה את הסכנה לאירועי תאונה. נתון זה אף הוא גורם להעלאת המחיר של סוכנות ביטוח רכב לנהג צעיר בפוליסות השונות.  אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי ביטוח לנהג צעיר או חדש, סוכנות ביטוח צעיר לרכב פרח ביטוחים היא הכתובת המקצועית בשבילכם. צרו קשר כאן באתר, עם סוכן ביטוח רכב לנהג צעיר של פרח ביטוחים, לשם קבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת