סוכנות ביטוח רכב חובה ומקיף

על סוכנות ביטוח רכב חובה ומקיף

סוכנות ביטוח רכב חובה ומקיף מציעה את כל סוגי פוליסת הרכב השונות לבעלי הרכבים, בהתאם לסוג הרכב ולמאפייני הנהגים שיוכללו בפוליסה. ללא פוליסת ביטוח חובה, לא ניתן לנהוג ברכב באופן חוקי ונסיעה שכזו, יכולה להיחשב לעבירה פלילית של ממש. מי שנוהג ברכב שאינו מבוטח, למעשה מסכן את הנוסעים עימו ואת הולכי הרגל מסביבו, מכיוון שבמקרה והם ייפגעו, אין מי שיכסה את ההוצאות, עבור נזקי הגוף מהתאונה. למעשה הנהג מגלגל אל הציבור הרחב, את העלויות הכלכליות של תאונה עתידית ולכן יש במעשיו, משמעות פלילית נוספת.

מה נכלל במקיף

כפי שצוין קודם, ביטוח החובה שמכוסה על די, סוכנות ביטוח רכב חובה ומקיף הוא, עבור נזקי הגוף, של כלל המעורבים באירוע, ללא קשר לסיבות שגרמו לפגיעה וכדומה. כאשר מדובר על רכישת פוליסה מאת, סוכנות ביטוח מקיף לרכב הכיסוי הביטוחי הינו לנזקים שנגרמו לרכב המבוטח ולרכב הנוסף, באופן מלא או חלקי, בהתאם לפוליסה. היקף הכיסוי תלוי במרכיבי וסעיפי הפוליסה, כפי שסוכמה עם סוכנות ביטוח מקיף לרכב מראש. הכיסוי הוא לנזקים של שריפה, התנגשות וגניבה. סוכנות ביטוח רכב מקיף לרוב מאפשרות, את רכישת הביטוח המקיף, עבור כל רכב שלא עברו מעל 10 שנים, ממועד עלייתו על הכביש. עם זאת, ניתן במקרים מסוימים, למצוא סוכנות ביטוח רכב מקיף שתסכים לבטח רכבים ישנים יותר. ניתן לעשות סקר שוק ראשוני ורק לאחריו לפנות, אל סוכנות ביטוח רכב חובה ומקיף המציעה לכם, את התנאים הטובים ביותר.

סוכנות ביטוח רכב חובה ומקיף המתמחה בתחום

כאמור בכל פוליסה, סוכנות ביטוח מקיף לאוטו מגדירה מראש את סכומי ההחזר, עבור ההוצאות לתיקון הרכב, במקרה של תאונה, התהפכות או התנגשות מקרית. בפוליסות השונות שמציעה סוכנות ביטוח מקיף לאוטו נכללים, גם סכומי הפיצוי למקרים של גנבה, מעשי זדון, נזקי מזג אוויר ועוד. רכישת פוליסת ביטוח רכב מקיף באמצעות סוכן ביטוח רכב חובה ומקיף הינה רשות, וניתן לרכוש אותה בנפרד מביטוח החובה. סוכן ביטוח רכב חובה ומקיף יציע את תעריפי הפוליסה, בהתאם לרכב הספציפי, שוויו ומצבו ובהתאם לנתוני המבוטח, מבחינת תביעות קודמות ומאפיינים דמוגרפיים. לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד לפוליסות הביטוח, שאתם זקוקים להם, פנו כאן באתר לחברת פרח ביטוחים המתמחה בתחום. פרח ביטוחים היא סוכנות מנוסה וותיקה בתחום, הפועלת מול חברות הביטוח השונות, לשם מקסום התנאים של כל מבוטח.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת