סוכנות ביטוח רכבי יוקרה

מה מייחד סוכנות ביטוח רכבי יוקרה

סוכנות ביטוח רכבי יוקרה מתמחה בהתאמת פוליסות ביטוח הרכב השונות, למאפיינים הייחודים של רכבי ספורט, אספנות ויוקרה. הבולטות של רכבים אלו במרחב הציבורי ושווים, מעלים את הסיכון לאירועי גניבה וונדליזם. החוסר בחלקי חילוף זמינים בארץ, מקשה על הטיפולים והתיקונים ומעלה את מחירם. לכן יש חשיבות גדולה, לרכישת פוליסות רכב מאת סוכנות ביטוח רכבי יוקרה המתמחה בכך, למשל פרח ביטוחים, שבאתר הבית שלהם, אתם קוראים תוכן זה.

התאמה אישית

עבור התאמת הפוליסה למאפיינים המיוחדים של רכב היוקרה ושל בעלי הרכב, סוכן ביטוח רכבי יוקרה צריך לעבוד עם חברות הביטוח השונות, שפונות לסקטור ייחודי זה ולבנות בצוותא, עם הלקוח את מרכיבי הפוליסה באופן פרטני. יש לקחת בחשבון את משך הזמן שהרכב בפועל נמצא על הכביש, כמו גם את מקום החנייה הקבוע, בו בעל הרכב מחנה אותו ואת אמצעי האבטחה השונים, המותקנים ברכב ובסביבתו. מחיר הפוליסה יקר לעומת פוליסות הביטוח הסטנדרטיות, בגלל רמת הסיכון הגבוהה, להפעלת הביטוח והעלות הגדולה של התיקון או הפיצוי הצפוי. לכן גם סכומי ההשתתפות העצמית המוגדרים בפוליסה, יהיו גבוהים אף הם, באופן יחסי.

המרכיבים בפוליסת פרמיום

בין שאר רכבי היוקרה שמגיעים לפתחה, של סוכנות ביטוח רכבי יוקרה ניתן לציין רכבי מזראטי, פורש, אסטון מרטין ועוד. סוכן ביטוח רכבי יוקרה בדרך כלל, יציע פוליסת פרמיום מורחבת, הכוללת כיסוי של גניבה, נזקי טבע ומזג אוויר ותאונות כמובן. פוליסת הפרמיום לרוב מכסה בגבולות אחריות מורחבים, גם נזקים לצדדים שלישיים, כיסוי הוצאות משפטיות וכיסוי לשירותי דרך וגרירה מותאמים. סוכנות ביטוח רכבי יוקרה יכולה להציע בפוליסה, כיסוי לחלקי חילוף מקוריים, כמו גם כיסוי למערכות הבטיחות הייחודיות המותקנות ברכב. ניתן להכניס כיסויים נוספים הנדרשים, בהתאם למאפייני הרכב הספציפי וצרכי בעליו.

סוכנות ביטוח רכבי יוקרה מקצועית ומנוסה

אם אתם בעלי רכב בייבוא אישי או שברשותכם רכב אספנות יקר, אתם וודאי מבינים את החשיבות, של ביטוח מקיף ומותאם, לשם הגנה על רכושכם ועל השקעתכם. סוכנות ביטוח רכבי יוקרה פרח ביטוחים, מתמחה בתחום ופועלת עם חברות הביטוח השונות, לשם גיבוש פוליסות פרמיום, הממקסמות את הכיסוי הביטוחי, בעלות חודשית, נמוכה ככל שניתן.  צרו קשר כאן באתר או בטלפון, לקבלת מידע נוסף, מסוכן מקצועי ומנוסה המומחה לתחום.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת