סוכנות ביטוח מקיף לנהג חדש

מה חשוב להבין לגבי סוכנות ביטוח מקיף לנהג חדש

סוכנות ביטוח מקיף לנהג חדש מתמחת באספקת פוליסות ביטוח מקיף לנהגים חדשים, בין אם בחבילה ייעודית, המותאמת לצרכי הנהג החדש או כחלק מחבילה משפחתית, הכוללת כיסוי גם בעבור הנהג החדש. נהג חדש הוא מי שטרם חלפו שנתיים, מאז קיבל את רישיון הנהיגה שלו. מבחינת סוכנות ביטוח מקיף לנהג חדש יש הבדל גם כן, בהקשר לגיל הנהג החדש וניתן להבחין בכך בתנאי הפוליסה בין נהגים מעל גיל 21 ומתחת לסף זה. ככל שגיל הנהג צעיר יותר וותק הנהיגה שלו נמוך, כך פוליסת הביטוח שלו תתייקר.

סטטיסטיקה ומחיר

הסטטיסטיקה בישראל ובכל העולם, מראה כי נהגים חדשים וצעירים מעורבים בתאונות דרכים קטלניות, במידה הגבוהה באופן משמעותי, מחלקם היחסי באוכלוסייה. לכן הם נחשבים כבעלי פוטנציאל סיכון גבוה יותר, למעורבות באירועי תאונות דרכים ולהפעלת הביטוח. את רמת סיכון זו, סוכן ביטוח מקיף לנהג חדש צריך לגלם, במחירי הפוליסות המיועדות לנהגים צעירים וחדשים. תוספת המחיר באה לידי ביטוי, הן בגובה ההשתתפות העצמית, במקרה של תאונה והן בגובה עלויות הביטוח השנתיות של הפוליסה.

נסיעה ללא ביטוח

נסיעה ברכב שאינו מבוטח ספציפית לנהג חדש, כמוה כנסיעה ללא ביטוח רכב בכלל. כאשר בן משפחה מוציא רישיון רכב חדש וההורים רוצים ללוות אותו, בהתאם לחוק, עליהם ליצור קשר עם סוכן ביטוח מקיף לנהג חדש ולהתאים את הפוליסה לנהג החדש. הדבר נכון לגבי כל הפוליסות שברשות המשפחה על הרכב המשפחתי, כולל ביטוח החובה, ביטוח צד ג או ביטוח מקיף, בהתאם לבחירת בעל הרכב. כדאי להתייעץ לגבי האופציות השונות עם סוכן ביטוח נהג חדש מקצועי.

ייעוץ ומידע נוסף מאת סוכנות ביטוח מקיף לנהג חדש

כאמור, סוכנות ביטוח נהג חדש יכולה להציע פתרונות יצירתיים לנהגים שאינם נוהגים ברכב באופן קבוע, למשל חיילים וכו’ ולהחיל ביטוח לזמן קצוב, בהתאם לצרכי המשפחה. במידה ואתם מחפשים אונליין את המונח, סוכנות ביטוח נהג חדש מחיר הגעתם למקום הנכון. אם אתם רוצים לשמוע על האפשרויות השונות העומדות בפניכם, ניתן ליצור קשר עם סוכן ביטוח נהג חדש מקצועי ומנוסה, של סוכנות ביטוח מקיף לנהג חדש פרח ביטוחים למידע נוסף. פרח ביטוחים היא סוכנות ביטוח נהג חדש מחיר משתלם במיוחד.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת