סוכנות ביטוח לרכב מסחרי

מה חשוב לדעת לגבי סוכנות ביטוח לרכב מסחרי

בעבודתה של סוכנות ביטוח לרכב מסחרי ישנה חלוקה בין רכב שמשקלו עד 4 טון לרכב שמשקלו מעל 4 טון, כפי שיפורט בהמשך. הפרמיה לרכב מסחרי, בדומה לרכב רגיל, נקבעת בהתאם לאופי הנהג ומאפייני הרכב. ברכב מסחרי יקר, רמת הפרמיה עולה, על מנת לכסות את הנזק שיכול להיות גדול אף הוא. אופי הנהג נקבע בהתאם לנתונים סטטיסטים, לגבי רמת הסיכון לתאונה, בנוגע לגיל ומגדר של המבוטח.

פוליסה סטנדרטית וחריגה ממנה

כאשר סוכנות ביטוח לרכב מסחרי מציעה, פוליסת ביטוח לרכב עד 4 טון היא מחויבת לפוליסה הסטנדרטית, שקבע משרד האוצר. כלומר, החריגה מהפוליסה הסטנדרטית, יכולה להיות רק לטובת המבוטח, מבחינת התנאים של הפוליסה והכיסוי הביטוחי. סוכן ביטוח לרכב מסחרי המציע ביטוח לרכב מסחרי מעל 4 טון לא צריך לעמוד בתנאי פוליסה תקנית, מכיוון שמשרד האוצר לא הגדיר פוליסה תקנית בקטגוריה זו. ברכבים אלו ישנה חשיבות לעבודת סוכנות ביטוח רכב מסחרי ולהתאמה של הפוליסה למאפייני הרכב, סוגי הנסיעה ואופי השינוע. חשוב לתת תשומת לב, למידת הכיסוי שניתן תמורת התעריף של הפרמיה ואת ההיקף של הכיסוי.

סוגי רישיון לרכב מסחרי

כפי שיודע כל סוכן ביטוח רכב מסחרי רכב מסחרי מוגדר, בתור רכב שברישיונו מצוין שהוא רכב עבודה. רכב מסחרי מיועד להובלת טובין והוא מסווג, על פי משקל המשא, שהוא יכול להסיע בתוך כלי הרכב. סיווג N1 ברישיון הרכב הוא עבור רכבים, שיכולים להסיע משקל מותר כולל של עד 3,500 ק”ג. רכב מסחרי בסיווג N2 יכול להסיע משקל מותר כולל של עד 12,000 ק”ג. סיווג N3 הוא עבור, רכב עבודה ומשא, שנושא משקל של 12,000 ק”ג ומעלה. סוכן ביטוח רכב מסחרי צריך להציע פוליסות רכב בהתאם למשקלים שצוינו ולמאפיינים הרלוונטיים לכך.

הצעת מחיר מאת סוכנות ביטוח לרכב מסחרי מקצועית ומנוסה

אם אתם מחפשים סוכנות ביטוח לרכב מסחרי המתמקצעת בקטגוריות אלו, הגעתם לאתר הנכון. סוכנות ביטוח רכב מסחרי פרח ביטוחים מספקת מוצרי ביטוח מתקדמים, למגוון עסקים בישראל, כבר שנים ארוכות בצורה מקצועית ושקופה. לקבלת הצעת מחיר מאת סוכן ביטוח לרכב מסחרי של פרח ביטוחים, עבור פוליסה לרכב עד 4 טון או מעל 4 טון, צרו קשר כאן באתר. אנחנו בטוחים שלא תתאכזבו.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת