סוכנות ביטוח לרכב לחודש

על סוכנות ביטוח לרכב לחודש

סוכנות ביטוח לרכב לחודש מתמחת בביטוח רכב לתקופות קצרות. היתרון של ביטוח לזמן קצר, נובע מכך שניתן להוזיל עלויות של הביטוח השנתי, כאשר בן משפחה שהוא נהג צעיר צריך את הביטוח רק לתקופות קצרות במשך השנה. המשפחה במידה והייתה צריכה לרכוש, את הביטוח לנהג צעיר לכל השנה, הייתה צריכה להוציא סכום שהוא משמעותית יקר יותר. את הביטוח למשך חודש אפשר להוסיף לפוליסה הקיימת, למשך התקופה הספציפית שבה רוצים לאפשר לנהג הצעיר לנהוג. הדבר תלוי בין היתר במידה ובפוליסה מצוין שם הנהג, לו מותר לנהוג ברכב בהתאם לפוליסה או שמצוין כל נהג בטווח גילאים מסוים. בפוליסה היקרה ביותר שכוללת את כל הנהגים הדבר אינו רלוונטי כמובן.

התאמה אישית

יכולתו של סוכן ביטוח לרכב לחודש להתאים את פוליסות הביטוח, באופן אשי לצרכי הלקוחות מאפשרת לו להוזיל את עליות הבטוח. ישנם מגוון של מקרים בהם כדאי ליצור קשר, עם סוכן ביטוח לרכב לחודש, על מנת לבדוק את העלויות בביטוח זמני. בין היתר מדובר על רכבי שטח שאינם בשימוש יומיומי ורק לקראת טיולי שטח, מספר פעמים בשנה, הבעלים רוצה לבטח לזמן השימוש. לרכבי שטח חשוב לבדוק גם את עניין הכיסוי, עבור חילוץ מהשטח בביטוח הגרירה שבפוליסה.

נתוני ביטוח

גם כאשר בני זוג מחזיקים רכבים ונתוני הביטוח שונים באופן מהותי, במידה ויש צורך חד פעמי, שבן הזוג האחר ינהג על הרכב השני, ניתן ליצור קשר עם סוכנות ביטוח לרכב לחודש ולברר לגבי שינוי הפוליסה לזמן קצוב. גם במסגרת העבודה, ישנם מקרים שרכבי חברה מכוסים באופן ספציפי, בהתאם לנתונים של העובד אליו משויך הרכב. הדבר רלוונטי עבור חברה המעסיקה גם, עובדים צעירים שנתוני הביטוח שלהם שונים. כאשר יש צורך בהעברת רכב שכזו לנהג צעיר, לצורך פרויקט מוגבל, סוכנות ביטוח לרכב לחודש יכולה לתת פתרון.

סוכנות ביטוח לרכב לחודש מקצועית ומנוסה

אם אתם מחפשים להתאים את הביטוח שלכם באופן אישי ולהוזיל עלויות, כאשר יש צורך בכיסוי לתקופה קצובה, עבור נהג בתנאים השונים מהפוליסה השנתית שבתוקף, הגעתם למקום הנכון. סוכנות ביטוח לרכב לחודש פרח ביטוחים מתמחת בכל סוגי הביטוח, לרבות ביטוחי רכב שונים, לתקופות ממושכות או קצרות. צרו קשר בטלפון או כאן באתר עם סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה של פרח ביטוחים, לקבלת מידע נוסף.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת