סוכנות ביטוח חיים לחול

נסיעות לחול מהוות בדרך כלל סיבה לחגיגה. לרוב האנשים המילים נסיעה לחול מעלות מיד אסוציאציות של חופש, טיולים וכיף. זה אכן כך, אך ישנו פן נוסף הקשור לנסיעות לחול, פן שלא תמיד שמים אליו לב והוא נושא הביטוחים לטסים לחול. כפי שישנם ביטוחים כאשר נמצאים בארץ, כך גם ישנו צורך בביטוחים כאשר טסים לחול, לא פעם מתברר כי ביטוחים אלה חשובים עוד יותר מהביטוחים בהם משתמשים כשנמצאים בארץ.

סוכנות ביטוח חיים לחול – מה כוללת חבילת הביטוח לחול

חבילת ביטוח לחול כוללת לפני הכול מימון של שירותים רפואיים להם נזקקים בחול. מדוע זה כה חשוב? ניקח כדוגמה אדם שטס לחול למטרת סקי. במהלך הסקי הוא מועד, שובר את הרגל בצורה קשה ומפונה מיידית לבית החולים. בבית החולים מאבחנים שבר חמור המחייב ניתוח מיידי ולאחריו מספר ימי אשפוז. אבחון רפואי עולה כסף, ניתוח עולה כסף וימי האשפוז עולים כסף. מי מממן אותם? כאשר מדובר במקרה רפואי המתרחש בארץ, יכול האדם לקבל את כל השירותים הרפואיים במימון קופת החולים לה הוא משוייך. כאשר קורה לאדם מקרה רפואי מחוץ לגבולות המדינה, אין לקופת החולים אחריות לטיפול באותו מקרה רפואי, מה שאומר במילים אחרות כי כל הוצאה רפואית בה הוא יתקל תשולם מכיסו הפרטי. כאשר מדובר בהוצאות הכוללות פינוי לבית חולים וכאשר מדובר באירוע רפואי באתר סקי לא פעם יש צורך בפינוי מוסק, אבחון רפואי, ניתוח ואשפוז שעלול להיות ממושך, מגיעים להוצאות בסכומי עתק שאיש אינו מתכונן אליהם. כאן נכנסות לתמונה חברות הביטוח הפרטיות המציעות חבילות הכוללות ביטוח בריאות לטסים לחו״ל. חבילות אלה כוללות מימון של הוצאות רפואיות, ניתוחים ואשפוזים בחו״ל. כיום שהקורונה מכה ללא הרף וללא התראה, חבילות ביטוחי בריאות לחו״ל כוללים גם כיסויים לכל השלכות הקורונה.

סוכנות ביטוח חיים לחול – התאמת החבילה בשבילכם

סוכן ביטוח חיים לחול יושב עם האדם המעוניין לנסוע לחול, מקבל ממנו את כל פרטי הנסיעה מבחינת מסלול הנסיעה, האזורים בהם ישהה המטייל ומידת הסיכון בדרך ובהתאם לכך סוכן ביטוח חיים לחול בונה עבורו את חבילת הביטוחים הנצרכת לו במהלך השהייה בחול על מנת להבטיח כי לפחות בפן הכלכלי הוא יהיה מכוסה לגמרי.

פרח סוכנות ביטוח טיסה לחול מאפשרת לכם לטוס בראש שקט. פרח סוכנות לביטוח טיסה לחול – איתכם תמיד בכל מקום בעולם

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת