סוכנות ביטוח חול

מה חשוב להבין לגבי סוכנות ביטוח חול

סוכנות ביטוח חול עוסקת בהנפקת פוליסות ביטוח לנסיעות לחוץ לארץ, כולל ביטוחי בריאות. ניתן בעזרת סוכנות ביטוח חול לעשות פוליסה מקיפה, הנוגעת למספר היבטים ביטוחים שונים או פוליסה ספציפית, המיועדת לאספקט מסוים בלבד. ניתן לבטח את עצם הנסיעה המתוכננת ולקבל כיסוי במקרה של ביטול הנסיעה, מסיבות שונות, שיסוכמו בעת החתימה על הפוליסה. ניתן גם לבטח את תכולת הציוד, שהנוסע לוקח עמו לנסיעה. כמובן האספקט החשוב והמרכזי הוא, ביטוח בריאות לכיסוי והחזר של ההוצאות הרפואית בחוץ לארץ.

ביטוח פרטי מול ממלכתי

כפי שיודע היטב כל סוכן ביטוח חול ביטוח בריאות ממלכתי בישראל, ניתן לכל אזרח באמצעות קופות החולים השונות ומכסה, את מרבית הטיפולים הרפואיים הבסיסים בשגרה ובחרום, בשטחי מדינת ישראל. לכל מדינה בעולם ישנה מערכת בריאות ייחודית משלה ומדיניות טיפול, הנוגעת לאזרחי המדינה ולזרים. במרבית המקומות שירותי הבריאות הציבוריים הבסיסים, ניתנים לאזרחים בלבד ותיירים, לרבות מישראל עלולים להיות מחויבים באופן מלא, על כל שירות או טיפול רפואי. לכן ישנה חשיבות עצומה להיעזר בשירותי סוכן ביטוח חול לפני כל נסיעה מעבר לים ולהתאים פוליסת בריאות, המתאימה למדינת היעד, לאופי הנסיעה ולמצבו הרפואי של הנוסע.

כיסוי בפוליסת נסיעות

פוליסת ביטוח סטנדרטית המוצעת, בדרך כלל על ידי סוכנות ביטוח לחול כוללת כיסוי הוצאות אשפוז בבית חולים מקומי בחו”ל, כמו גם, הטסה רפואית לישראל, במידת הצורך. סוכנות ביטוח לחול יכולה להתאים את הכיסויים, למאפיינים ייחודים של טיול אתגרי ולכלול כיסוי עבור, הטסה או חילוץ באמבולנס אווירי, ממקומות מרוחקים ולא נגישים. חשוב לברר מראש עם סוכנות ביטוח חול לגבי תקרת האחריות, עבור ההוצאות השונות ועל האפשרות להאריך את הביטוח, בעת השהות בחוץ לארץ, במידת הצורך. חשוב לרכוש פוליסה המותאמת למצב הרפואי של הנוסע, למשל במקרה של מחלות כרוניות או להבדיל, עבור נסיעה בתקופת ההיריון.

סוכנות ביטוח חול מקצועית ומנוסה

אם אתם מתכננים נסיעה לחוץ לארץ ומחפשים סוכנות ביטוח חול מקצועית ומנוסה, הגעתם למקום הנכון. פרח ביטוחים שבאתר הסוכנות, אתם קוראים תוכן זה, פועלת מאז שנות ה80 בכל תחומי הביטוח, לרבות הנפקת פוליסות בריאות לישראלים בארץ ובחוץ לארץ. פרח ביטוחים פועלת באופן מקצועי, מתוך מחויבות עמוקה למבוטחיה ומתמחת בהתאמת פתרונות ביטוח, בהתאמה אישית עבור כל לקוח.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת