סוכנות ביטוח חובה לרכב

על סוכנות ביטוח חובה לרכב

סוכנות ביטוח חובה לרכב מספקת לנהגים את פוליסת הביטוח המינימלית, שכל בעל רכב מחויב מבחינה חוקית להחזיק ברשותו, על מנת לנהוג ברכבו. ביטוח חובה נועד לכסות נזקי גוף של הנהג, של הנוסעים ברכב, בעת התאונה ושל הולכי הרגל שנפגעו מהרכב. הפעלת הביטוח אינה תלויה בשאלה, מי גרם לתאונה ולמידת האשמה של בעל הרכב, לתאונה שהובילה לפגיעה. שאלות אלו רלוונטיות יותר להליכים הפלילים ולתביעות נפרדות. מחירי הפוליסות שמציעה סוכנות ביטוח חובה לרכב נקבעים על ידה, בהתאם לקריטריונים שונים ונתונים לבקרה, של גוף הפיקוח הממשלתי על הביטוח.

מה מכוסה על ידי ביטוח החובה

פוליסת החובה שהנהג רכש באמצעות סוכנות ביטוח חובה לרכב מכסה את ההוצאות הרפואיות, של הנפגעים, בהתאם לפגיעות השונות, ללא הגבלת סכום. ביטוח החובה מעניק כיסוי ופיצוי במקרים של, אחוזי נכות, אובדן כושר עבודה, כמו גם פיצויי סבל, על הכאבים הנלווים לנזקי הגוף, כתוצאה מתאונת הדרכים. סוכנות ביטוח חובה לרכב תשלם עם הפעלת הביטוח, את ההוצאות הרפואיות שנגרמו כתוצאה מהתאונה, לרבות פיצוי על הסבל והכאב של הנפגעים ופיצוי על אובדן השתכרות, הנובע מהפגיעה בתאונה.

תעריפים שונים בהתאם למאפיינים של כל מבוטח

סוכנות ביטוח חובה יכולה להציע תעריפים שונים לנהגים, בהתאם למאפיינים הייחודים של כל נהג. סוכנות ביטוח חובה לוקחת בחשבון, את גילו של הנהג ומשך הזמן שהוא נוהג בפועל, לצד ההיסטוריה הביטוחית שלו ומספר תביעות ביטוח הרכב, בהם היה מעורב בעבר. סוכן ביטוח חובה צריך בנוסף לבדוק את המצב של הרכב המבוטח, כאשר סוג הרכב, שנת הייצור ונפח המנוע, יכולים אף הם להשפיע, על תעריפי הפרמיה שייקבע סוכן ביטוח חובה לכל נהג. סוכן ביטוח חובה לרכב יכול במקרים מסוימים להוזיל את התעריפים, במידה ובעל הרכב יתקין מערכות בטיחות מתקדמות ברכבו.

שירות מקצועי של סוכנות ביטוח חובה לרכב

אם אתם מחפשים סוכן ביטוח חובה לרכב שייתן לכם שירות אישי ומקצועי, בהתאמה אישית, אתם במקום הנכון.  סוכן ביטוח רכב חובה של חברת פרח ביטוחים, הוא איש מקצוע מהמעלה הראשונה וברשותו הידע והכלים, להציע לכם ביטוח חובה משתלם במיוחד. סוכן ביטוח רכב חובה של פרח ביטוחים ישמח לייעץ לכם בכל שאלה בנושא ויעשה הכול, על מנת שברגע האמת, תקבלו את מלוא זכויותיכם, בהתאם לפוליסה שברשותכם.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת