סוכנות ביטוח חובה לרכב פרטי

על סוכנות ביטוח חובה לרכב פרטי

סוכנות ביטוח חובה לרכב פרטי מספקת את הכיסוי הביטוחי, שבלעדיו אסור מבחינה חוקית לנהוג ברכב. סוכנות ביטוח חובה לרכב פרטי צריכה לקחת, גורמים רבים בחשבון בחישוב תעריף הפרמיה, שהנהג נדרש לשלם, מכיוון שהחברה צריכה לגלם את הסיכון הכלכלי, להפעלת הביטוח בפרמיה שבעל הרכב ישלם. חישוב אקטוארי בהתבסס על איסוף נתונים וסטטיסטיקה, הוא שמאפשר את המודל הכלכלי, של כל סוכנות ביטוח חובה לרכב פרטי ואת היכולת להרוויח מבחינה כלכלית בעסקי הביטוח השונים.

קריטריונים ותעריפים

ככל שלתפיסתה של סוכנות ביטוח לרכב פרטי הסיכוי של הנהג הספציפי לתאונה גבוה, כך מחירי הפרמיה יעלו. הניסיון והידע המקצועי של סוכנות ביטוח חובה לרכב פרטי כמו, חברת פרח ביטוחים, מסתמך על קריטריונים אובייקטיבים וחישובים סטטיסטים לקביעת תעריפי הפרמיה של כל נהג. סוכנות ביטוח לרכב פרטי מחליטה, על הפרמיה שהיא דורשת מכל נהג, באופן אינדיבידואלי, לאחר קבלת כל המידע בנוגע לגיל המבוטח, מגדרו, מצבו המשפחתי, מקום מגוריו וההיסטוריה הביטוחית שלו.

מדע של מספרים גדולים

סיכון מחושב לפי נתונים אובייקטיבים, לצד ההיסטוריה האישית. לעיתים אנו חשים שהחלוקה המגדרית והגילאית, אינה הוגנת ושצריך להתייחס לכל אדם באופן אישי. חשוב להבין, כי לא מדובר כאן, רק בסטיגמות אלא במדע של מספרים גדולים, כפי שהוא בא לידי ביטוי באמצעות סטטיסטיקה. נהגים צעירים מבחינה סטטיסטית מעורבים יותר בתאונות ונחשבים, בעיניי סוכן ביטוח חובה לרכב פרטי לבעלי סיכון גבוה יותר, להפעלת הביטוח. כידוע לכל סוכן ביטוח חובה לרכב פרטי נשים, מבחינה סטטיסטית נוהגות בצורה זהירה יותר מגברים והסיכון להפעלת הביטוח, נמוך גם בעבורן. מבחינת החישובים של רמת הסיכון שמחושב על ידי סוכן ביטוח לרכב פרטי אין זו הפתעה, שאנשים נשואים, הם ברמת סיכון נמוכה, לאירועי תאונה בהשוואה לרווקים באותו הגיל.

רכישת פוליסה מאת סוכנות ביטוח חובה לרכב פרטי מקצועית

בקביעת תעריפי הפרמיה, סוכן ביטוח לרכב פרטי בודק גם את עבירות התנועה של המבוטח. עבירות אלו, מעלות את הסיכון לתאונה ולכן גם את תעריפי הפרמיה. ככל שעבר זמן רב יותר מביצוע העבירות, השפעתן על הסיכון יורדת. אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור ביטוח חובה לרכב, כדאי לכם ליצור קשר כאן באתר עם סוכן של פרח ביטוחים מקצועי ומנוסה.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת