סוכנות ביטוח חובה וצד ג

על סוכנות ביטוח חובה וצד ג

סוכנות ביטוח חובה וצד ג מאפשרת לבעלי הרכבים לרכוש פוליסות ביטוח לרכב, בהתאם לצרכי הלקוחות. ישנן סוכנות ביטוח חובה וצד ג רבות הפועלות בשוק, בין היתר, חברת פרח ביטוחים שבאתר שלהם, אתם מבקרים כעת וקוראים מאמר זה. במאמר זה נפרט מעט, על ההבדלים בין הביטוחים השונים, שניתן לרכוש מהחברה. רכישת ביטוח חובה, כפי שניתן להבין משמו, הוא אכן חובה חוקית, עבור כל רכב הנמצא על הכביש. לעומת זאת, ביטוח צד ג הוא וולונטרי, ומטרתו לכסות את הפגיעה, ברכוש או ברכבים אחרים, שאירעו כתוצאה מנהיגת המבוטח ברכב. ביטוח מקיף כולל בתוכו, בנוסף להגנה ולפיצוי לצדדים שלישים, גם פיצוי על הפגיעות ברכב של המבוטח עצמו.

הרחבות ותעריפים

כפי שיגוע לכל סוכן ביטוח חובה וצד ג הכיסוי של ביטוח החובה המינימלי, הוא אחיד עבור נזקי גוף ונפש, של כלל הנפגעים בתאונה. חברות הביטוח השונות, כמו פרח ביטוחים יכולות להציע, הרחבות שונות לכיסוי הבסיסי, כמו גם להתחרות במחירי הפוליסה, שהם מציעות ללקוחות. בקביעת התעריף לפוליסה, סוכן ביטוח חובה וצד ג מאפיין את בעל הרכב, מבחינת רמת הסיכון לתאונה, על פי נתונים דמוגרפיים שונים, כמו גם בהתאם להיסטוריית עבירות התנועה והמעורבות הקודמת של המבוטח בתאונות ותביעות קודמות.

שאלת האשמה

בהתרחש אירוע המפעיל את פוליסת ביטוח החובה, סוכנות ביטוח רכב חובה המבטחת, נושאת בנזקי הגוף של נהג הרכב, הולכי הרגל שנפגעו ונוסעי הרכב גם כן. סוכנות ביטוח רכב חובה לא בוחנת את הגורמים לתאונה ואת האשמים בה, מכיוון שהכיסוי הביטוחי לנזקי גוף ונפש, אינם תלויים בשאלות אלו. סוכנות ביטוח צד שלישי לרכב כן צריכה לבחון את שאלת האשמה, מכיוון שביטוח זה מכסה, רק נזקי רכוש לצדדים שלישים, שאירעו באשמת המבוטח.

סוכנות ביטוח חובה וצד ג מקצועית ומנוסה

סוכנות ביטוח צד שלישי לרכב לעיתים תנהל הליכים שונים במשא ומתן או בבית המשפט, מול חברות הביטוח של המעורבים האחרים בתאונה, על מנת לקבוע, איזו סוכנות ביטוח חובה וצד ג תפצה את נזקי הרכוש. טרם רכישת פוליסת ביטוח מאת סוכן ביטוח צד שלישי לרכב מומלץ לעשות סקר שוק מקיף, על מנת לוודא שאתם משיגים את הפוליסה הזולה ביותר האפשרית. ניתן במקרים רבים לקבל מספר הצעות שונות ולבדוק אם סוכן ביטוח צד שלישי לרכב יכול להתחרות בהם.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת