סוכנות ביטוח זול לרכב

על סוכנות ביטוח זול לרכב

סוכנות ביטוח זול לרכב יכולה לבחון את ההסכם הקיים, בין בעל הרכב לבין חברת הביטוח הנוכחית ולהציע תעריף טוב יותר, מבחינת העלות מול התועלת, של הכיסוי והיקפו בפוליסה. האופציה הטובה ביותר היא, להשיג כיסוי מקסימלי לפיצוי במחיר מינימלי, הנמוך מהפוליסה הקיימת. במקרים רבים סוכנות ביטוח זול לרכב יכולה להציע, לבעלי עבר ביטוחי נקי כמו גם, למי שהקפיד על רצף ביטוחי, מחיר משתלם במיוחד. לעיתים לחברות הביטוח יש פתרונות המיועדים לקהלים ספציפיים, שבמסגרתן ניתן להשיג עסקה משתלמת במיוחד, הן מבחינת רמת ההשתתפות העצמית והן במחירי הפוליסה והיקף הכיסוי.

השתתפות עצמית או מחיר יקר

עבור נהג זהיר במיוחד או למי שלא משתמש ברכבו במרבית הזמן, סוכן ביטוח זול לרכב יכול להציע, להגדיל את סכום ההשתתפות העצמית ולהקטין במקביל את עלות הפוליסה. כאמור, הדבר משתלם לנהגים זהירים, שהסיכוי להפעלת הביטוח קטן והם מוכנים לגלם את הנחת המחיר בסיכון ולא בהשתתפות העצמית הגבוהה. סוכנות ביטוח זול לרכב יכולה להציע ביטוח רכב זול, בהתאמה אישית לכל אחד מסוגי פוליסות הביטוח, חובה, צד ג ומקיף. חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע של הסוכנות, אם יש היגיון כלכל לשלם, על ביטוח מקיף כאשר מדובר על רכב בעייתי, שיתכן ולא תרצו לתקן לאחר אירוע ביטוחי.

מסלולים שונים

ניתן בעזרת סוכנות ביטוח זול לרכב לבצע השוואה בין המסלולים השונים, של הפוליסות של חברות הביטוח השונות ולבחור במסלול המתאים ביותר, לצרכים הספציפיים שלכם ושל הנוהגים האחרים, אם ישנם כאלה, ברכב. ישנם מסלולים משפחתיים שיכולים לאפשר כיסוי במחיר מופחת, לנהגים הקבועים ברכב עם פוליסה מיוחדת ומותאמת לנהיגה זמנית, של בן משפחה צעיר, הנוהג ברכב לעיתים נדירות. היכולת של חברת הביטוח להציע תעריפים זולים ומשתלמים, תלוי אף בסוג הרכב ובשנתון שלו ובמאפיינים אישיים נוספים.

סוכנות ביטוח זול לרכב משתלמת במיוחד

סוכנות ביטוח זול לרכב פרח ביטוחים ממשיכה להוביל במוצרים ייחודיים ובשירות מקצועי ואיכותי, לכלל לקוחותיה מדי שנה. החברה מחויבת לשירות מהיר ויעיל, תוך שימוש במספר ערוצי תקשורת אפשריים, עם הלקוחות ברגע האמת. פרח ביטוחים פעילה בשוק הביטוח מאז אמצע שנות ה80 ועשתה לעצמה שם, כחברה מקצועית המועדפת על ידי עסקים וארגונים רבים. ניתן ליצור קשר באתר או בטלפון, עם סוכני הביטוח האיכותיים של החברה, לשם קבלת הצעת מחיר משתלמת, לכל סוגי הביטוח לרבות פוליסות ביטוח רכב משתלמות במיוחד.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת