סוכנות ביטוחי רכב

מה חשוב לדעת לגבי סוכנות ביטוחי רכב

סוכנות ביטוחי רכב עוסקת בכל סוגי הפוליסות, לכלי רכב פרטיים ומתמחה בהצעת פוליסות המותאמות באופן אישי, בהתאם למאפייני הלקוחות והרכב הספציפי שבבעלותם. סוכנות ביטוחי רכב מקצועיות ומנוסה, כמו חברת פרח ביטוחים שואפת להשיג למבוטחיה, תעריפי פוליסה נמוכים ככל שניתן, תוך הבטחת מירב הכיסוי הביטוחי הרלוונטי, בעבור כל מבוטח ספציפית.

עלות מול תועלות

כדאי להתייעץ עם סוכן ביטוח רכב מנוסה לגבי איזה סוג ביטוח לרכוש, מבחינת השיקול של העלות מול התועלת עבור המבוטח, בהתחשב ברכב ומצבו. כל בעל רכב חייב כמובן, פוליסת ביטוח חובה וההתלבטות והמחשבה המשותפת, עם סוכן ביטוח רכב רלוונטית לביטוח צד ג וביטוח מקיף. בדרך כלל, כאשר אדם רוכש רכב חדש יד ראשונה, ומגיע להתייעצות עם סוכנות ביטוח לרכב מקצועית, הסוכן ימליץ על ביטוח מקיף. הביטוח לנזקי הרכוש של בעל הרכב החדש, יכול לכסות את המבוטח, מפני הפסד כלכלי גדול, על הרכב שזה עתה נקנה בהשקעה גדולה, בעקבות האירועים הביטוחיים שנכללים בפוליסה.

לגבי רכב בעיתי

כאשר מדובר על כלי רכב ישן במיוחד, בדרך כלל סוכנות ביטוח לאוטו כלל לא תאפשר, לרכוש עבורו ביטוח מקיף. המקרים בהם מומלץ להיעזר בידע המקצועי, של סוכנות ביטוח לאוטו נוגע לכלי רכב שניתן מבחינת הקריטריונים לבטח בביטוח מקיף, אך לא בטוח שהדבר כדאי מהבחינה הכלכלית. חשוב להבין בעזרת, סוכנות ביטוח אוטו את הערך האמתי של הרכב, בהתחשב בשכיחות של תקלות מכניות ובצורך בטיפולים ותיקונים יקרים, לאורך תקופת הביטוח שמציעה לכם, סוכנות ביטוחי רכב בפוליסה. במקרים רבים, לא ישתלם לבעלים לתקן את הרכב, לאחר תאונה והביטוח המקיף, שיינתן באמצעות סוכנות ביטוח אוטו יהיה חסר תוחלת ולכן שגוי מבחינה כלכלית.

סוכנות ביטוחי רכב וותיקה ואיכותית

האירועים לגביהם פוליסת ביטוח מקיף תזכה בפיצוי של סוכנות ביטוח לרכב המבטחת, הם בראש ובראשונה לנזקים, כתוצאה מתאונה או גניבת הרכב. הביטוח המקיף כולל גם, נזק באירועי שריפה כתוצאה מהתלקחות או פיצוץ, הן מסיבות חיצוניות כגון, פגיעת ברק והן מסיבות פנימיות, לאחר תקלה מכנית. הכיסוי עבור האירועים השונים, כולל גם פיצוי עבור ירידת הערך של הרכב, שמקורו בנזקים השונים, שנכללים תחת הכיסוי הביטוחי. במידה ואינכם בטוחים, אם משתלם לכם לרכוש ביטוח מקיף, בגלל מצב הרכב, צרו קשר, עם המקצוענים של סוכנות ביטוחי רכב פרח ביטוחים, לשם קבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצדכם.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת