ביטוח רכב זול לנהג צעיר

על האפשרות של ביטוח רכב זול לנהג צעיר

רבים מחפשים ביטוח רכב זול לנהג צעיר. יש להבחין תחילה בין הסוגים השונים של ביטוחי הרכב. חברות הביטוח מציעות שלושה סוגי ביטוח רכב שונים, על מנת לספק לנהג הרכב והנוסעים הגנה באירוע תאונת דרכים, ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג. בישראל על פי החוק, כל נהג רכב מחויב לעשות ביטוח חובה אצל אחת מחברות הביטוח לבחירתו. ביטוח זה מקנה הגנה וכיסוי לנזקים הגופניים, שנגרמים כתוצאה מפגיעה גופנית במהלך תאונת דרכים.

לגבי ביטוח חובה

הביטוח מכסה את נהג הרכב ונוסעי הרכב, כמו גם את הולכי הרגל המעורבים, באירוע ביטוחי כמו תאונה. במקרה של פגיעה גופנית של מי מהמעורבים, חברות הביטוח שמבטחות את הנהג הפוגע, יחויבו בתשלום דמי פיצוים בהתאם לחוק. סכומי הפרמיות החודשיות שגובות חברות הביטוח משתנות בהתאם לסוג הרכב וגילו, לוותק הנהיגה ולגיל הנהג. ביטוח רכב זול לנהג צעיר מתייחס בראש ובראשונה למרכיב של ביטוח החובה.

על ביטוח מקיף

נהגים אינם מחויבים לרכוש ביטוח מקיף לרכב והדבר נתון לשיקול דעתו של כל נהג. הביטוח המקיף נועד להגן על בעל הרכב מפני נזקים לרכב, שנגרמו כתוצאה מתאונת דרכים. כאשר יש כיסוי ביטוחי, אזי הנהג יכול לתבוע פיצויים מהחברה, עבור הנזקים לרכב או לתכולתו. הביטוח המקיף כולל בתוכו גם ביטוח צד ג. ביטוח צד ג הוא רשות ואין חובה חוקית לרכישתו. כאשר הרכב אינו שווה הרבה ולא משתלם לבטח אותו בביטוח מקיף, במידה ורוצים לכסות פגיעות של צד שלישי, יש לעשות ביטוח צד ג. הביטוח מכסה רק את הנזקים שנגרמו לצד השלישי על ידי המבוטח כתוצאה מהתאונה. אם אתם מעוניינים, למצוא ביטוח רכב זול לנהג חדש ישנם חברות שמציעות ביטוח ייעודי לנהיגה ברכב המשפחתי, באמצעות פוליסה המכסה לפי הקילומטרז’. הדבר מאפשר ביטוח רכב זול לנהג חדש.

ביטוח רכב זול לנהג צעיר עם חברת ביטוח איכותית ומקצועית

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי ביטוח רכב זול לנהג צעיר, כדאי לכם להתייעץ עם חברת פרח ביטוחים. החברה מספקת פתרונות ביטוח במגוון תחומים שונים ללקוחות פרטיים ועסקיים. פרח ביטוחים הינה חברה מקצועית ומנוסה שנבחרה כספק נבחר על ידי קהילות ועסקים כגון קהילות עורכי הדין, חברות הייטק, רופאים, רואי חשבון, אדריכלים ועוד.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת