ביטוח רכב ביבוא אישי

קניתם רכב ביבוא אישי? זה הרגע לבטח אותו בפוליסה מתאימה!

ביטוח רכב ביבוא אישי הוא הכרחי ורלוונטי לאלפי ישראלים הרוכשים רכב יוקרה ביבוא אישי או דרך סוכנויות הרכבים בארץ. רכבי יוקרה מכל סוג שהוא הם יעד לגניבות בכל האיזורים בארץ ולכן חשוב שיהיה לכם את הביטוח המתאים ביותר לרכב שלכם. אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים נבנה עבורכם תיק ביטוחי מתקדם המתאים ביותר לסוג הרכב שלכם. עם ניסיון של מעל ל-35 שנה, בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים תוכלו להצטרף לפוליסת ביטוח אשר תעניק לכם את הכיסויים הטובים ביותר ובמחיר משתלם במיוחד.

פוליסות ביטוח מותאמות לרכבים יוקרתיים

כדאי שתדעו שלא כל פוליסות הביטוח לרכב הן אותו דבר. אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים מספקים ללקוחותינו פוליסת ביטוח רכב יוקרה המתאימה לסוג הרכב שלכם ולהתנהלות הנסיעה שלכם ביום יום. ביטוח רכב יוקרה לא חייב להיות יקר ולא משתלם. אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים מציעים לכם ליווי אישי ומקצועי של סוכני הביטוח שלנו על מנת למצוא את הכיסויים הנכונים ביותר לכם בכדי להגיע לבחירה בפוליסה המתאימה לתקציב שלכם. פוליסת הביטוח לרכבים יוקרתיים אינה צריכה להיות יקרה מאוד אלא צריכה להיות מותאמת לכם וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות.

מה המחיר של פוליסת ביטוח לרכבים יוקרתיים?

את המחיר של פוליסת הביטוח לרכב היוקרתי שלכם, תוכלו לקבל לאחר בדיקה של סוכני הביטוח המקצועיים שלנו. אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים נדאג לספק לכם את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר לרכב ובהתאם לתקציב שלכם. את המחיר תוכלו לקבל לאחר שנקבל מכם את כל הפרטים לגבי סוג הרכב וההיסטוריה הביטוחית שלכם.

ביטוח רכב ביבוא אישי עושים רק עם סוכנות ביטוח פרח ביטוחים!

רוצים להצטרף לפוליסה מושלמת לביטוח רכב ביבוא אישי? רוצים לקבל את המחיר הטוב ביותר לביטוח הרכב היוקרתי שלכם? אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים מציעים לכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולקבוע איתנו פגישה ב-ZOOM לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. הצעת המחיר שלנו תואמת במדוייק לצרכים שלכם ולסוג הרכב אותו רכשתם. אל תמתינו עם הביטוח לרכב וצרו איתנו קשר כבר היום על מנת שתוכלו לבטח את הרכב בפוליסת הביטוח הטובה ביותר.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת