ביטוח פנסיה חובה

צריכים לבחור ביטוח פנסיה חובה? בין אם אתם שכירים ובין אם אתם עצמאים, אתם צריכים לבחור את פוליסת ביטוח הפנסיה שלכם במוקדם או במאוחר. אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים מתאימים לכם את ביטוח הפנסיה על פי הצרכים שלכם בכל שלב שלכם בחיים. סוכנות הביטוח שלנו פועלת למעלה מ-35 שנים ומספקת שירות מקצועי ואישי למאות ישראלים וישראליות בכל רחבי הארץ. אנחנו מעניקים לכם התאמה מושלמת לתיק הביטוחי שלכם ומוסיפים אליו את הכיסויים הרלוונטיים ביותר לכם כגון כיסויי ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה ותאונות אישיות.

מה עדיף – קרן פנסיה או ביטוח מנהלים?

השאלה הגדולה עבור כל עובד בישראל היא האם ביטוח פנסיה מנהלים הוא המתאים ביותר, או האם קרן פנסיה היא הבחירה הנכונה. חשוב לדעת כי לכל שיטת חיסכון יש את היתרונות והחסרונות שלה. ביטוח פנסיה מנהלים נחשב לגמיש יותר מבחינת תנאים מכיוון שהוא נחתם כחוזה אישי ביניכם לבין חברת הביטוח, לעומת קרנות הפנסיה הנקבעות על פי תקנון הקרן והתנאים שלהן תואמים לכל מחזיקי קרן הפנסיה. תעריף ביטוח המנהלים הוא גבוה יותר מצד אחד, אך מצד שני יכול להעניק לכם תנאים טובים יותר מכיוון שזהו חוזה אישי ביניכם לבין חברת הביטוח. אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים ממליצים לכם להתייעץ איתנו לפני שאתם בוחרים בין קרן פנסיה לבין ביטוח מנהלים על מנת שתוכלו לעשות בחירה מושכלת המתאימה לצרכים שלכם.

האם יש המלצה על ביטוח פנסיה מסויים?

ביטוח הפנסיה המומלץ לכם הוא ביטוח המותאם לכם במדוייק. תיק ביטוח פנסיה מומלץ לבנות יחד עם הצוות שלנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים בהתאם לגיל שלכם ובהתאם לשנות העבודה הנותרות לכם עד גיל הפרישה. הצוות שלנו ידאג לבנות לכם תיק ביטוח פנסיה מומלץ הכולל את כל המרכיבים הרלוונטיים לצרכים הביטוחיים שלכם.

מוצרי חיסכון פנסיוני לטווח הארוך והקצר

כיום, חברות הביטוח הגדולות בישראל מספקות מוצרי חיסכון מגוונים לפנסיה. למעשה, יש לכם את האפשרות לבחור ביטוח פנסיה וגמל גם לטווח קצר ובתנאים מעולים. אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים מאפשרים ללקוחותינו לקבל תנאים מועדפים בתנאי ביטוח פנסיה וגמל לטווח הקצר או הארוך בהתאם ליכולת ההשתכרות שלכם.

איזה תיק ביטוחי יספק לכם פיצויים גבוהים יותר?

נושא הפיצויים בביטוח הפנסיה הוא רלוונטי לכל החוסכים. אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים נבנה לכם תיק ביטוחי עם התנאים הטובים ביותר לפיצויים. על מנת שתוכלו לקבל את כל המידע על ביטוח פנסיוני ופיצויים, אנחנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו. הצוות שלנו יתן לכם הצעה משתלמת המותאמת לכם לביטוח פנסיוני ופיצויים.

ביטוח פנסיה חובה עושים רק בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים!

לקביעת פגישת ייעוץ בנוגע לביטוח פנסיה חובה, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר, או לחילופין מלאו את טופס רישום הפרטים באתר והנציגים שלנו יחזרו אליכם בהקדם לתיאום הפגישה.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת