ביטוח עיסקי לקטנוע

ביטוח רכב דו גלגלי, אופנוע או קטנוע, דומה באופן טכני לכל ביטוח רכב, אבל כל רוכב מבין ויודע שמדובר בהבדל גדול. פוליסת ביטוח עיסקי לקטנוע המוצעת על ידינו משלבת בתוכה הרחבות וכיסויים בהתאם לצרכי המבוטח לרבות, שירותי גרירה.

 

ביטוח חובה

– כיסוי ביטוחי לנזקי גוף של הרוכב/ת, נוסעיו והולכי רגל.

– ביטוחי חובה כולל ביטוח עיסקי לקטנוע ואופנוע המשווקים על ידינו הכוללים שני סוגים עיקריים.

– ביטוחי חובה ללא השתתפות עצמית.

– ביטוח חובה עם השתתפות עצמית המשלב בתוכו מרכיבי פיצויים כגון: פיצוי בגין אובדן השתכרות, פיצוי בגין הוצאות רפואיות, פינוי בגין פגיעה (כאב, סבל).

 

ביטוח מקיף

כיסוי ביטוחי לנזקי רכוש הנגרמים כתוצאה ממעורבות הרוכב/ת בתאונה. כמו כן, הביטוח מכסה מקרי סיכון כגון שריפה, צד ג’, גניבה ותאונה עצמית.

ביטוח צד ג’

כיסוי ביטוחי לנזקי רכוש הנגרמים על ידי הרוכב/ת ו/או על ידי אופנוע המבוטח לצד שלישי.

כסוכנות מובילה אנחנו מבטיחים לך שקט נפשי לאורך כל הדרך בעת עשיית ביטוח עיסקי לקטנוע, אנו נדאג לך לכל מה שתצטרך הן מבחינת הביטוח והן מבחינת השיחה דרכינו עם הסוכנים שלנו שממוקצעים ויודעים את עבודתם בצורה המקצועית ביותר והטובה להפליא. אצלנו אין טריקים או שטיקים, תקבלו את פוליסת הביטוח לקטנוע הטובה והמשתלמת ביותר.

ביטוח עיסקי לאופנוע  

אופנוע הוא כלי רכב מהנה, יעיל, פרקטי וזריז בצורה משמעותית מהחלופה בעל ה-4 גלגלים, על כך יעיד כל רוכב/ת מעל ומעבר לכל ספק. אולם למרות יעילותו ופשטותו הוא חשוף ליותר סיכונים ויותר פגיעות. אין כזה הבדל אם נלך על הכביש עם קסדה לבין נסיעה על אופנוע, שכן בגלל כל הסיכונים האלה חייבים לעשות ביטוח עיסקי לאופנוע. לפי נתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים , רכבים דו גלגליים מעורבים בפי חמש מתאונות הדרכים לעומת רכבים שאינם דו גלגליים. חובה על כל רוכב לעשות ביטוח עיסקי לאופנוע שלשם עצמו נקרא ביטוח חובה. ביטוח חובה מקנה לנו כיסוי מפני נזקים גופניים שאירעו לרוכב, לכל מי שנוסע איתו ולהולכי רגל באם הרוכב פגע בהם בעת תאונה. החוק לא מאפשר לנהג לנסוע בלעדיו שלשם כך נקרא ביטוח חובה. תעריף ביטוח החובה וביטוח עיסקי לאופנוע, לשם שינוי שניתן להרחבה נקבע לפי סוג האופנוע, פרטיי הנהג, והוא גבוה משמעותית מתעריף ביטוח חובה לרכב בעל ארבעה גלגלים בגלל הסיכון הגבוה הכרוך בנסיעה על אופנוע. לשם שינוי ביטוח עיסקי לקטנוע כמו גם ביטוח עיסקי לאופנוע די זהים ודומים במקצת היות ושניהם מורכבים מבסיס והרחבות שניתן להוסיף בתוספת תשלום. ניתן יהיה להוסיף ביטוחי כיסוי נוספים לפי שיקולכם.

 

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת