ביטוח חיים ותאונות אישיות

ביטוח חיים ותאונות אישיות נועד להבטיח על שמירת המשפחה והגנה כלכלית למשפחת המבוטח במקרה של אובדן חיים, להבטחת המשך קיום אורח חיים תקין. ביטוח החיים נועד להגן מפני פגיעות רכוש, אובדן, מוות או נזק כלשהו העלול להגרם מסיבה כזאת או אחרת מבלי שהיינו ערוכים אליה מראש. ביטוח חיים ותאונות אישיות נועד להגן עלינו ולהבטיח לנו שאם קורה משהו, חלילה נוכל להיות רגועים ולהסיר דאגות מיותרות. גם התנהגות זהירה ביותר אינה מונעת תאונות או אסון, ביטוח תאונות אישיות מכסה במצב של אובדן כושר עבודה, נכות ומוות כתוצאה מתאונה. ניתן להרחיב את הכיסוי לנסיעה ברכב מנועי, דו גלגלי או טרקטורן, לסיכוני מלחמה פסיביים או טרור. כמו כן, ניתן לרכוש כיסוי לאובדן כושר עבודה כתוצאה ממחלה. הדאגה למשפחה לא יכולה להיות מושלמת אם לא נדאג להם לביטוח תאונות אישיות.

ביטוח חיים ובריאות 

ביטוח חיים הוא חוזה עם חברת הביטוח שמבטיח שבמקרה של מוות, חלילה, או במקרה אובדן כושר עבודה עבודה ונכות, המבוטח או מי שבחר להיות והגדיר להיות המוטבים יקבלו סכום כסף חד פעמי או קצבה חודשית . הסכום ייקבע לפי המוטבים שנקבעו על ידכם בפוליסה.

ישנם 2 סוגים מרכזיים של ביטוחי חיים

– ביטוח חיים למקרה מוות (ריסק) – סכום חד פעמי או קצבה חודשית במקרה של מוות.

– ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה ונכות – סכום חד פעמי או קצבה חודשית במקרה של אי יכולת לעבוד או במקרה של נכות.

ביטוח בריאות פרטי מהוות פתרון לבעיות קבועות ומתמשכות  של מערכת הבריאות הציבורית ונועד גם להשלים את השירותים שלא ניתנים במסגרת סל הבריאות הממלכתי או הביטוחים המשלימים של קופות החולים. כל אזרח במדינת ישראל זכאי לקבלת ביטוח בריאות ממלכתי המעניק כיסוי בסיסי ואליו מצטרפים הביטוחים המשלימים של קופות החולים המעניקים כיסוי לשירותי בריאות משלימים כמו: טיפולי שיניים. טיפולים אלטרנטיביים ועוד. ביטוח חיים ובריאות נועדו על מנת להגן עלינו מפני דברים שעלולים לקרות ולהתרחש מבלי שהיינו מוכנים להם מראש. לעומת זאת ביטוח חיים ותאונות אישיות די דומה לביטוח חיים ובריאות בכך ששניהם מגנים עלינו מפני כל הלכלוך והבעיות שיש בחוץ, לא לוקחים סיכונים מיותרים ועושים אצלנו כל כלל ביטוחי החיים. לפרטים נוספים אנא צרו עימנו קשר טלפוני, צ’אט או ווצאפ.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת