ביטוח חיים ומבנה למשכנתא

ביטוח חיים ומבנה למשכנתא הינה פוליסת ביטוח למקרי מוות, המיועדת להבטחת תשלומי המשכנתא לבנק בלי דאגות מיותרות. הפוליסה מבטיחה כי אם ובמקרה שאחד מהמבוטחים בפוליסה נפטר, ישולם סכום המשכנאת לבנק והמבוטח השני בפוליסה (במידה וקיים) לא יידרש להמשך תשלומי המשכנתא והנטל ירד ממנו סופית. הפוליסה ביטוח חיים ומבנה למשכנתא מיודעת לכל אלו שלקחו משכנתא בכל אחד מהבנקים בישראל, והמעוניינים להבטיח את תשלום יתרת המשכנתא לבנק במקרה של פטירה ושחרור הנכס משעבוד.

הפוליסה מקנה את ההטבות ההבאות:

– עד חודשיים ראשונים של ביטוח ללא תשלום.

– אפשרות לבטח את יתרת ההלוואה בעלות נוחה, גמישה ומשתלמת.

– אפשרות לבחור בין דמי ביטוח קבועים וידועים מראש לבין דמי ביטוח משתנים.

– ב-1-3 שנים האחרונות לתשלום המשכנתא, הביטוח במסלול הקבוע בחינם, בהתאם למשך תקופת הביטוח ותנאיו שנקבעו מבעוד מועד.

ביטוח חיים ודירה למשכנתא

על מנת להבטיח את החזרי המשכנתא בכל תנאי, הבנק דורש גם ביטוח חיים ללוויים וגם ביטוח מבנה לנכס. הראשון מבטיח את החזר המשכנתא  במקרה של מות הלווה ואובדן מקור ההחזר וכך למעשה מופעל ביטוח חיים ודירה למשכנתא,  והשני מבטיח את החזר המשכנתא או את שיקום הנכס במקרה של נזק למבנה הנכס. שתי הפוליסות הללו מהוות את ביטוח המשכנתא כאשר עשיית ביטוח חיים ודירה למשכנתא הינוי הכרחי במקרה ויקרה דבר מה.

ביטוחי חיים ומבנה

תוכנית ביטוחי חיים ומבנה מיועדת לכל רוכשי הדירות אשר מחויבים על ידי הבנק המלווה בעריכת ביטוח משכנתא, כתנאי לקבלת ההלוואה והמעוניינים בהבטחת חוסנה הכלכלי של המשפחה במקרה של פטירת אחד המפרנסים ובמקרה של נזק לדירה. התוכנית כוללת ביטוח חיים ומבנה למשכנתא הנותן מענה במקרים בהם הלווים יאלצו להפסיק את תשלומי המשכנתא מסיבות של מות אחד מבני הזוג, חלילה. בנוסף ניתן לכלול בפוליסה ביטוחי חיים ומבנה המעניקים כיסוי המקרים בהם נגרם נזק פיזי לדירה המשועבדת לבנק.

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא הינה פוליסה חשובה מאוד המעניקה ביטוח למקרה מוות, המיועדת להבטחת תשלומי המשכנתא לבנק. פוליסת ביטוח חיים למשכנתא מבטיחה כי מקרה של פטירת אחד או יותר מהמבוטחים בפוליסה, ישולם סכום המשכנתא לבנק והמבוטח השני (במידה וקיים) לא יידרש לשאת בשאר תשלומי המשכנתא.

ביטוחי חיים למשכנתא

ביטוח חיים ומבנה למשכנתא כשלשם עצמו גם ביטוחי חיים למשכנתא מכסים את הדאגה שבמידה ומישהו מהלווים בפוליסה יילך לעולמו, הצד השני (במידה וקיים) לא ייצטרך לשאת יותר בשאר תשלומי המשכנתא ובכך למעשה הפוליסה עובדת ומגינה על הלווה. ביטוחי חיים למשכנתא מכסים את כל הדאגות המיותרות שיכולות לבוא בעת פטירת צד אחד ובכך פוטרת אותכם מהליכים בירוקרטיים לא רצויים.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת