ביטוח חיים אובדן כושר עבודה

לא יודעים לאיזה פוליסת ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה כדאי להצטרף? אנחנו כאן לעשות לכם סדר בבלגן!

פוליסת ביטוח חיים אובדן כושר עבודה היא אחת הפוליסות המקיפות ביותר הקיימות היום הכוללת כיסויים הן לפיצוי משפחה במקרה של מוות המבוטח והן בקבלת קצבה חודשית במקרה של אובדן כושר עבודה. אם אין לכם אחד מהכיסויים הללו או שאתם לא מרוצים מהפוליסה הנוכחית הקיימת אצלכם, אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים מציעים לבנות עבורכם תיק ביטוחי המתאים במיוחד לצרכים האישיים שלכם. אם יש לכם בת או בן זוג וילדים, כדאי שתבטחו את עצמכם בביטוח חיים ואובדן כושר עבודה על מנת לשמור על יכולת ההשתכרות של המשפחה שלכם במצבים בהם לא תוכלו לעשות זאת עבורם.

איך משלבים ביטוח חיים עם הביטוח הפנסיוני?

אם אתם עובדים שכירים או עצמאיים, אתם מפרישים בכל חודש סכומים משתנים לקופת הפנסיה שלכם. אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים מציעים לכם להצטרף לביטוח חיים פנסיה הכולל בתוכו את כל מרכיבי הביטוח הרלוונטיים אליכם. על מנת לשמור על דרך ההשתכרות שלכם ביום הגיעכם לפנסיה ועל דרך ההשתכרות של המשפחה במקרה של מוות, יש לכם אפשרות להפריש את כספי החסכונות שלכם לפוליסה הכוללת גם ביטוח חיים וגם ביטוח פנסיוני. צוות סוכני הביטוח שלנו ידאג לתכנן עבורכם תיק ביטוחי מלא הכולל ביטוח חיים פנסיה המותאם במיוחד בשבילכם.

איך מבטחים את עצמכם במקרים של תאונות?

מלבד ביטוחי חיים המשולבים בביטוח הפנסיוני, אנחנו בסוכנות ביטוח פרח ביטוחים מציעים לכם גם ביטוח חיים המשולב עם כיסויים לתאונות אישיות. ביטוח חיים ותאונות אישיות מעניק כיסוי ביטוחי למגוון אירועים בריאותיים או רפואיים המופיעים עקב תאונה. באמצעות ביטוח חיים ותאונות אישיות, תוכלו לכסות את עצמכם מבחינה כלכלית בתקופה שלאחר התאונה ולכסות כלכלית את המשפחה שלכם במקרה של מוות.

סוכנות ביטוח פרח ביטוחים מציעה – ביטוח חיים אובדן כושר עבודה

לקבלת הצעת מחיר לביטוח חיים אובדן כושר עבודה או ביטוחי חיים משולבים אחרים, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו נספק לכם את ההצעה הטובה ביותר. הצטרפו למאות הלקוחות המרוצים של סוכנות ביטוח פרח ביטוחים הנחשבת לאחת מסוכנויות הביטוח הותיקות ביותר בישראל.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת