ביטוח בריאות פרטי

מה חשוב לדעת לגבי רכישת ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי נועד לאפשר הרחבה של הביטוח הבסיסי וכוללת בדרך כלל, ניתוחי מומחים בחוץ לארץ, סיפוק תרופות מחוץ לסל התרופות, טיפולים רפואיים שאינם במסרגת הביטוח של קופות החולים ועוד. חברות הביטוח השונות מתחרות בתחום של ביטוח בריאות פרטי ומציעות פוליסות שונות, המשתנות בסכום הפרמיה החודשי שנגבה מהלקוח ובכיסויים השונים, שמכסה הפוליסה בהתאם.

להימנע מכפל ביטוחים ותשלומים מיותרים

לפני רכישת ביטוח בריאות פרטי מומלץ לעבור על הצעת הפוליסה ולהשוות אותה לכיסוי שיש לכם באופן אוטומטי, באמצעות ביטוח בריאות ממלכתי וקופות החולים. החשיבות של הדברים בדיקת הפוליסה לעומק גוברת כאשר מלבד הפוליסה הבסיסית של ביטוח בריאות ממלכתי יש לכם גם ביטוח משלים בקופת החולים כגון, כללית מושלם או מאוחדת עדיף. במקרים רבים יש כפל ביטוחי בין ביטוח בריאות פרטי, לבין הביטוח המשלים והמשמעות של זה יכולה להיות, שאין טעם בביטוח נוסף מכיוון שבאירוע ביטוחי, בכל מקרה לא יהיה ניתן לקבל את הכיסוי במקביל משני הגופים המבטחים. כפל ביטוחים נחשב למכת מדינה וחשוב מאוד לבדוק, על מנת שלא תפסידו כסף רב בפרמיות מיותרות.

ביטוח בעת נסיעה לחוץ לארץ

ישנה חשיבות גדולה להנפקת ביטוח בריאות לחול לפני כל נסיעה לחוץ לארץ עבור כל מטרה שהיא. הביטוח הממלכתי של קופות החולים, אינו כולל טיפולים בחוץ לארץ ובמדינות רבות טיפולים רפואיים בסיסים ללא ביטוח, יכולים לעלות סכומים משמעותיים ביותר שיכולים לסבך מבחינה כלכלית, כמעט כל לקוח נורמטיבי. את ביטוח בריאות לחול יש להתאים לסוג הנסיעה ולאופייה. לדוגמא, במידה ונוסעים לטיול אתגרי הכולל טרקים מרוחקים בהרים, חובה לכלול חילוץ מוסק והטסה לארץ למקרה של תאונה או מחלה במהלך הטיול. עוד יש לכלול בפוליסה אשפוזים בחוץ לארץ וניתוחים דחופים. בחלק מפוליסות הביטוח יש השתתפות עצמית וכדאי לשים לב לכך.

ביטוח בריאות פרטי עם חברת ביטוח איכותית ומקצועית

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי ביטוח בריאות פרטי, כדאי לכם להתייעץ עם חברת פרח ביטוחים. החברה מספקת פתרונות ביטוח במגוון תחומים שונים ללקוחות פרטיים ועסקיים. פרח ביטוחים הינה חברה מקצועית ומנוסה שנבחרה כספק נבחר על ידי קהילות ועסקים כגון קהילות עורכי הדין, חברות הייטק, רופאים, רואי חשבון, אדריכלים ועוד.

מתעניינים בביטוח שלנו?

השאירו פרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

סוגי הביטוחים שלנו

Image hover effect image

ביטוח רכב

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח עסקים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח בריאות

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פנסיה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח פיננסים

לחצו לקבלת הצעה משתלמת

Image hover effect image

ביטוח דירה

לחצו לקבלת הצעה משתלמת